Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp z o.o.

ul. Cegielniana 2, 66-200 Świebodzin

 REGON 971251397, NIP 9271728250

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyżury Prezesa Zarządu

Informujemy, że w każdy poniedziałek w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 2 w Świebodzinie w godzinach 13 - 16 odbywają się dyżury Prezesa Zarządu. W celu umówienia się na spotkanie w innym terminie prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 885 455 810

 

Wykaz telefonów

 Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp z o.o.

Sekretariat

885 455 810

Prezes Zarządu

604 630 823

Kierownik techniczny

885 455 811

Główny księgowy

885 455  821

Kadry i księgowość

885 455 824

Kasa

885 455 823

Obsługa administracyjno – techniczna

Rejon I (1)

Administrator

885 455 813

Technik rejonu

885 455 812

Rejon II (2)

Administrator

885 455 815

Technik rejonu

885 455 814

Dział rozliczeń wody

 

885 455 820

Obsługa finansowo – księgowa

Obszar I (3)

885 455 816

Obszar II (4)

885 455 817

Obszar III (5)

885 455 818

Obszar IV (6)

885 455 819

Telefony dyżurne

Pogotowie wodociągowe

68 382 24 11

Pogotowie gazowe

992

Pogotowie energetyczne

991

68 328 14 40

ŚTBS - awarie

696 469 650

ŚTBS – dyżurny hydraulik

724 846 400

ŚTBS – dyżurny elektryk

669 398 566

 

Podział na rejony

REJON I (1) - 1 Maja, 30 Stycznia, Garbarska, Głowackiego, Górna, Kawaleryjska, Kilińskiego, Kościelna, Łąki Zamkowe, Łęgowska, Małomłyńska, Marynarska, Młyńska, Moniuszki, os. Widok, os. Żaków, Parkowa, Partyzancka, Pl. Jana Pawła II, Polna, Rynkowa, Słowackiego, Studencka, Zachodnia, Akacjowa, Wałowa, Wiejska, Wojska Polskiego, Żaków, Sukiennicza.

REJON II (2) - 3 Maja, Brukowa, Cegielniana, Dworska, Glińsk, Głogowska, Grodziszcze, Jeziorowa, Kamienna, Kolejowa, Konarskiego, Kościuszki, Krasińskiego, Krótka, Łużycka, Mała, Matejki, Mickiewicza, Ogrodowa, os. Łużyckie, Piłsudskiego, Plac Wolności, Poprzeczna, Poznańska, Rzeczyca, Sikorskiego, Sobieskiego, Sulechowska, Wilkowo, Lipowa, Zielona.

Podział na obszary

Obszar I (3) - Jeziorowa, Kamienna, Kawaleryjska, Kilińskiego, Kolejowa, Konarskiego, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Krótka, Łąki Zamkowe, Łęgowska, Łużycka, Mała, Małomłyńska, Marynarska, Matejki, Mickiewicza, Młyńska.

Obszar II (4) - Garbarska, Glińsk, Głogowska, Głowackiego, Górna, Grodziszcze, Moniuszki, Ogrodowa, os. Łużyckie, os. Widok, Parkowa, Partyzancka, Piłsudskiego, Pl. Jana Pawła II.

Obszar III (5) - 30 Stycznia, Brukowa, Cegielniana, Dworska, os. Żaków, Pl. Wolności, Polna, Poprzeczna, Rynkowa, Rzeczyca, Sikorskiego, Słowackiego, Sobieskiego, Studencka, Sukiennicza, Sulechowska, Żaków.

Obszar IV (6) - 1 Maja, 3 Maja, Akacjowa, Wałowa, Wiejska, Wilkowo, Wojska Polskiego, Zachodnia, Zielona, Lipowa, os. Widok 28.