Burmistrz Świebodzina zaprasza mieszkańców do konkursu na najpiękniejszy balkon. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców miasta, dbających o estetykę swojego otoczenia.

Chętni mogą zgłaszać swój udział w konkursie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Świebodzinie, ul. Rynkowa 2 (parter) lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o dostarczenie lub przesłanie wraz z wypełniona kartą zgłoszeniową zdjęć swojego balkonu (minimum 3, maksimum 5 zdjęć) w terminie do 31 sierpnia 2019 r. Komisja konkursowa wyłoni 3 najpiękniejsze balkony, które zostaną nagrodzone.

Nagrodzenie zwycięzców nastąpi 14 września 2019 r. podczas imprezy „Pożegnanie Lata”. W konkursie przewiduje się 3 nagrody, którymi będą dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zdjęcia nagrodzonych balkonów umieszczone zostaną na stronie internetowej www.swiebodzin.eu oraz na profilu społecznościowym Gminy Świebodzin.

Dokumenty do pobrania:

Życzymy wszystkim uczestnikom konkursu wiele satysfakcji z podjętych działań na rzecz upiększania własnego otoczenia.